top of page

4-PÄEVANE FOTOGRAAFIA SÜVAKURSUS

 

Aeg:            18., 19., 20. august kell 17-21 ning 23. august kell 10-19

Hind:          169€

Juhendaja:  Eleri Ever

Asukoht:    Tallinn (saadan täpse asukoha kõigile registreerujatele juuli lõpus)

Tehnika:     Ükskõik mis marki DSLR fotokaamera, millel on olemas Manual mode ning vabalt valitud objektiiv.

 

1. PÄEV – FUSION OF TECHNOLOGY EHK MOODNE KAAMERA

Selle päeva lõpuks oled õppinud selgeks kõik kaamerate ning objektiivide vahel toimuva, kuidas neid kõige efektiivsemalt kasutada ning saavutada fotod, millede tegemine tundus varem müstiline ja keerukas. Lihtsustatult öeldes taandub enamus objektiivi ava ning kaamera säriaja omavahelisele seosele, nii nagu see on olnud juba julgelt üle 150 aasta. Räägime lihtsalt ja kõigile arusaadavalt, kuidas kaamera “oma pilli järgi tantsima panna”.

Päeva lõpetuseks kerge kodune ülesanne.

 

2. PÄEV – SILENT SECRETS EHK MIS TEEB FOTOST HEA FOTO

Nagu oled ehk tähele pannud, siis mõni foto köidab vaatajaid rohkem kui teine. Mis on need saladused, mis naelutavad pilgud fotole… Räägime kompositsioonist, valgusest, vaatepunktist, “raamimisest”, “ruumist” ning analüüsime paljude maailmakuulsate fotograafide töid.

Päeva lõpetuseks esimese päeva kodutöö jätk.

 

3. PÄEV – YOU KNOW MY NAME, NOT MY STORY EHK FOTOGRAAFIA PSÜHHOLOOGIA

Alustame päeva kahe eelmise päeva kordamisega ning vastame veel segadust tekitavatele küsimustele. Räägime lisaks fotograafia psühholoogilisest poolest ning vaatame lühikesi videoklippe kuulsate piltinikute elust.

Päeva lõpetuseks ühine fotoretk ning uus kodune ülesanne.

 

4. PÄEV – THE EARTH IS ART, THE PHOTOGRAPHER ONLY A WITNESS EHK PRAKTIKA JA VAHUVEIN

Paneme kõik eelneva õpitu praktikasse ning pildistame koos kohe päris mitu tundi. Peale seda analüüsime koos tehtud fotosid ning naudime kõrvale karget vahuveini.

 

PS! Kuna minu fotograafiaalane haridus on omandatud Ameerikas, siis antud kursusel me Eesti fotograafiat väga ei puuduta ning keskendume õppides fotograafiale kui ühele suurepärasele kunsti liigile ning eneseväljenduse tehnikale.

 

PALUN ANNA OMA OSALUSSOOVIST TEADA EMAILI eleri@eleriever.com VÕI SIINSEL VEEBILEHEL CONTACT MENÜÜ KAUDU HILJEMALT 31. JUULIKS.

 

Lisaküsimuste puhul kirjuta samuti eleri@eleriever.com.

 

PEATSE FONTOSTILISE KOHTUMISENI TALLINNAS!

Eleri

 

bottom of page